Przejdź do treści

Powiatowa Stacja
Sanitarno-Epidemiologiczna w Zwoleniu
ul. Bogusza 37, 26-700 Zwoleń

sekretariat: tel./fax: 48 676 23 12

e-mail: zwolen@psse.waw.pl

adres elektronicznej skrzynki podawczej (/pssezwolen/skrytka)

 

Godziny pracy:poniedziałek-piątek (7:30-15:05)

 

W sprawie skarg i wniosków Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zwoleniu przyjmuje w poniedziałki w godz: 13:00-15:00.

Telefon alarmowy czynny poza godzinami pracy Stacji:

602 580 773 ( w godz.15:00-20:30)

692 489 828 ( w godz.20:30-07:30)

TELEFON ALARMOWY SŁUŻY WYŁĄCZNIE DO PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ O ZAISTNIENIU ZAGROŻENIA DLA ZDROWIA PUBLICZNEGO.

Informacja dotycząca ochrony danych osobowych w zakładce RODO.

Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Zwoleniu, pełniącym jednocześnie funkcję Dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Zwoleniu jest dr nauk med.Teresa Kacperczyk-Baran.

Obszar działania Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Zwoleniu obejmuje powiat zwoleński tj. miasto Zwoleń oraz gminy: Zwoleń, Tczów, Kazanów, Przyłęk, Policzna.

Strona główna

Aktualności

Wywiad z Głównym Inspektorem Sanitarnym

Wywiad z Głównym Inspektorem Sanitarnym Jarosławem Pinkasem pod tytułem "Będziemy ściśle współpracować z Inspekcją Bezpieczeństwa Żywności".

Czytaj więcej

Wystawa grzybów pt: " Poznaj grzyby- unikniesz zatrucia"

 Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie przy współpracy z Lasami Państwowymi organizuje wystawę grzybów. Wystawa będzie czynna dla zwiedzających w dniach 13 września-28 września 2018r w siedzibie Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 82. Wystawa udostępniona dla szkół i ogółu społeczeństwa od poniedziałku do piątku w godz.9.00-14.00, grupy szkolne po wcześniejszym zarezerwowaniu terminu.

Informacji udzielają i zapisy prowadzą specjaliści Oddziału Promocji Zdrowia WSSE pod numerem tel. 22 432 10 02

Czytaj więcej

"Wielkie Grzybobranie "

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie uprzejmie zaprasza 9 września 2018 r. na imprezę plenerową pt. „XVI Wielkie Grzybobranie” w Długosiodle.

Organizatorami wydarzenia są Lasy Państwowe – wieloletni współorganizator wystawy grzybów „Poznaj Grzyby – Unikniesz Zatrucia” oraz Gmina Długosiodło i Nadleśnictwo Wyszków.

Imprezie towarzyszą:

- stoisko edukacyjne WSSE w Warszawie;

- stoiska promocyjno-edukacyjne Lasów Państwowych

Program uroczystości oraz mapka dojazdu dostępne >>tutaj<<

 

Czytaj więcej

Ostrzeżenia

Apel do hodowców drobiu

APEL MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI ORAZ GŁÓWNEGO LEKARZA WETERYNARII W SPRAWIE WIRUSA WYSOCE ZJADLIWEJ GRYPY PTAKÓW (HPAI).

Wirus wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI), podtypu H5N8 – nie jest groźny dla ludzi, ale jest bardzo szkodliwy dla gospodarki i niebezpieczny dla Waszych gospodarstw.
Główną przyczyną rozprzestrzeniania się wirusa grypy ptaków H5N8 są zarażone dzikie ptaki. Niestety przyczyną bywa też człowiek i dlatego przypominamy o podstawowych zasadach postępowania.

Czytaj więcej